woom miluje bicykle.
A woom rozumie deťom.

woom - to sme my: Christian Bezdeka, Marcus Ihlenfeld a náš tím. Milujeme bicykle. A pocit robiť deti šťastnými. Všetko to začalo hľadaním perfektného bicykla pre naše vlastné deti. Chceli sme presne vedieť, čo vytvára ideálny detský bicykel. Chceli sme stavať bicykle, ktoré nadchnú rodičov a deti.

Vášnivo konštruovať. Prvých šesť rokov sa nieslo v znamení fascinujúceho zážitku zo sveta detských bicyklov: neustále sme získavali poznatky, experimentovali a optimalizovali priamo pri konštrukcii bicykla. Výsledok, na ktorý sme hrdí: vyvinuli sme šesť woom bikov určených pre malé deti vo veku jeden a pol roka až po bicykle pre teenagerov vo veku 14 rokov. A máme toho ešte veľa na pláne!

woom brake

Vhodné pre deti a super ľahké. Pri zohľadňovaní potrieb detí neuzatvárame žiadne kompromisy. 90 % komponentov našich bicyklov je špeciálne vyvinutých pre potreby detí a vyrobených výhradne pre značku woom. Týmto spôsobom sme boli schopní skonštruovať bicykle, ktoré sú dokonale prispôsobené anatómii a potrebám najmladších.

Rozhodujúca pre radosť z bicyklovania je predovšetkým váha. Vďaka stále pokračujúcej konštrukčnej práci bolo možné vyvinúť bicykle, ktoré vážia o 40 % menej ako iné obvykle predávané detské bicykle. Vďaka tomu ponúka woom najľahšie detské sériovo vyrábané bicykle na svete.

"„Rozvíjať lásku k bicyklovaniu u čo najväčšieho počtu detí - to je naše poslanie.“"

Marcus Ihlenfeld
Founder of woom
Christian-explains-brake

Rýchlejšie sa naučiť jazdiť na bicykli.Keď sa deti na bicykli cítia fajn, jazdia na ňom aj s väčším nadšením. Najlepším dôkazom toho je, že na našich bicykloch sa deti naučia jazdiť až trikrát rýchlejšie.

Zažiť dobrodružstvo. Deti milujú objavovať svet na vlastnú päsť. U našich bicyklov dbáme o dobrú a predovšetkým bezpečnú jazdu vďaka tomu, že navrhujeme ľahko ovládateľné bicykle s najlepšou ergonómiou. Takto je na každej objavnej ceste zaručená zábava a dobrodružstvo.

Dôsledne kalkulované. Aj keď navrhujeme najlepšie bicykle, najvyššej kvality a s veľkou vášňou, dbáme dôsledne na ich cenu. Preto sú woom bicykle k dispozícii pre každý rozpočet. Cenovo sú porovnateľné s cenou obvykle predávaných detských bicyklov iných značiek.

Cookies help us deliver our services. By using our services you agree to our use of cookies.  More info