woom UP

Náš superľahký a kvalitný horský e-bike s plynulým systémom pohonu a komponentmi vhodnými pre deti, maximalizuje radosť z jazdy a mladým jazdcom otvára nové možnosti – či už v teréne alebo cestou do školy, na rodinný výlet alebo na túru s kamarátmi.
woom UP 5
woom UP 5
24″  •  15.88 kg
7 - 11 roku  •  128 – 145 cm
woom UP 6
woom UP 6
26″  •  16.64 kg
10 - 14 roku  •  140 – 165 cm
S woom UP sa príroda stáva ihriskom plným dobrodružstiev.
 • Elektromotor

  Systém plynulého pohonu od spoločnosti Fazua poskytuje úplne prirodzený zážitok z jazdy bez odporu pri šliapaní – vo všetkých troch úrovniach podpory. Superkompaktná a ľahká pohonná jednotka je takmer neviditeľne integrovaná do dolnej rámovej trubky. V prípade potreby je možné ju kedykoľvek odmontovať.

 • Rám woom

  Ultraľahký hliníkový rám vyrobený z hydroformovaných stenčovaných trubiek sa vyznačuje športovou geometriou s dlhým rázvorom kolies a položeným hlavovým uhlom. Výrazne prehnutá horná rámová trubka umožňuje rýchle zosadnutie v každej situácii.

 • Odpružená vidlica

  Kvalitná odpružená vidlica, ktorá sa dá prispôsobiť hmotnosti jazdca, zaisťuje pohodlie a kontrolu nad bicyklom aj v tom najdrsnejšom teréne. Nastaviteľný tlak vzduchu a tlmenie odskoku umožňuje presné prispôsobenie terénu a funkcia blokovania umožňuje vidlicu v prípade potreby uzamknúť – pre maximálnu zábavu z jazdy, či už pri jazde v lese alebo po ceste domov!

 • Brzdy

  Dobre dávkovateľné kotúčové brzdy v kombinácii s brzdovými páčkami vhodnými pre deti s kratšími prstami zvyšujú bezpečnosť a kontrolu nad bicyklom aj v náročnom teréne alebo za mokra.

 • Páčkové radenie

  Ľahko ovládateľné páčkové radenie SRAM NX umožňuje precízne a spoľahlivé radenie jedenástich prevodov palcom.

 • Predstavec

  Špeciálne vyvinutý predstavec vyrobený z kovaného hliníka zaručuje maximálnu tuhosť s minimálnou hmotnosťou. Vďaka jeho otočnému dizajnu ho možno namontovať aj obrátene, a prispôsobiť tak výšku riadidiel.

 • Sedlo woom

  Jedným z najdôležitejších kontaktných bodov medzi dieťaťom a bicyklom je sedlo. Má výrazný vplyv na pôžitok z jazdy. Preto je naše sedlo dokonale prispôsobené panvovým kostiam dieťaťa v danom veku a optimalizované pre mierne natiahnutý posed. Pre dokonalý zážitok z jazdy.

 • Radenie

  Presná prehadzovačka s ľahkým chodom radí krásne hladko. Zadná prehadzovačka SRAM NX má 11 prevodových stupňov so širokým rozsahom.

 • Plášte

  Kvalitné plášte pre horské bicykle Schwalbe so zmesou gumy ADDIX SPEED ponúkajú optimálnu kombináciu nízkeho valivého odporu, maximálnej trakcie, dobrého tlmenia a dlhej životnosti.

Motor je len taký dobrý ako bicykel, ktorý poháňa!

Unavené nohy budú s woom UP minulosťou. Tento ľahký horský e-bike má vďaka komponentom prispôsobeným pre deti jednoduché a precízne ovládanie, a dieťaťu dodá úplnú kontrolu nad bicyklom a maximálnu radosť z jazdy.

Široký úsmev na každom výlete zaručený!

woom UP 5
15.88 kg, Price €2.999,00
hydraulická vzduchová odpružená vidlica s nastaviteľným tlmením kompresie a odskoku, a uzamykaním, zdvih 80 mm, malý kónický krk 1 1/8″-1″, pevná oska 100 x 15 mm, len na kotúčové brzdy PM 160
ydroformovaný hliníkový rám, 12 x 135 mm pevná oska, len na kotúčové brzdy PM 140
otočný dizajn predstavca, 1' pre riadidlá s priemerom 31,8 mm
MTB riadidlá s priemerom 31,8 mm, šírka 600 mm, zdvihnutie 20 mm
28-zubový direct-mount prevodník so striedajúcim sa profilom zubov
11-42-zubová kazeta s 11 prevodmi
zadná prehadzovačka SRAM NX
páčkové radenie SRAM NX
hydraulické kotúčové brzdy Promax (160/140 mm)
Sedlo woom
24 x 2,35″ Schwalbe Rocket Ron, zmes gumy ADDIX SPEED
woom UP 6
16.64 kg, Price €3.099,00
hydraulická vzduchová odpružená vidlica s nastaviteľným tlmením kompresie a odskoku, a uzamykaním, zdvih 90 mm, malý kónický krk 1 1/8″-1″, pevná oska 100 x 15 mm, len na kotúčové brzdy PM 160
ydroformovaný hliníkový rám, 12 x 135 mm pevná oska, len na kotúčové brzdy PM 140
otočný dizajn predstavca, 1' pre riadidlá s priemerom 31,8 mm
MTB riadidlá s priemerom 31,8 mm, šírka 680 mm, zdvihnutie 20 mm
28-zubový direct-mount prevodník so striedajúcim sa profilom zubov
11-42-zubová kazeta s 11 prevodmi
zadná prehadzovačka SRAM NX
páčkové radenie SRAM NX
hydraulické kotúčové brzdy Promax (160/140 mm)
Sedlo woom
26 x 2,35″ Schwalbe Rocket Ron, zmes gumy ADDIX SPEED

“woom UP je horský e-bike pre mladšie aj staršie deti, z ktorého ich rodičia tak ľahko dole nedostanú. Mobily ani herné konzoly jednoducho nemajú šancu.”

Marcus Ihlenfeld
Zakladateľ a generálny riaditeľ spoločnosti woom
Cookies help us deliver our services. By using our services you agree to our use of cookies.  More info